תוכנית נתיב

תוכנית נתיב – להתארגן על החיים מחדש

אודות תוכנית נתיב

עולם העבודה כיום מתאפיין בדינמיות ובשינויים. הוא מציב בפנינו אתגרים כהסתגלות לשינוי, גמישות, יכולת לתקשורת בינאישית ועמידה בתנאי חוסר וודאות.

עם זאת, הוא מהווה גם עולם של הזדמנויות, המאפשרות לנו ללמוד, להתפתח ולעסוק במקצוע משמעותי ובעל ערך עבורנו.

תכנית "נתיב חדש" שמתקיימת במכללת גל, מיועדת לאנשים שרוצים "לחשב מסלול מחדש", להכיר את עצמם טוב יותר, לזהות את הכוחות ואת הגורמים שעושים להם טוב בעולם העבודה.

כל זאת במסגרת חמה ותומכת, המאפשרת תהליכי התפתחות וצמיחה לקראת השתלבות במסלולי לימודים, עבודה ופיתוח קריירה.

אם אתם מעוניינים לעשות שינוי בחיים ולקבל כלים להשתלבות מיטבית בעולם העבודה, בואו למפגשי קבוצה ייחודיים, תלמדו להכיר את עצמכם, להעצים את הכוחות שלכם, תבינו מהם האתגרים העומדים בפניכם ותקבלו את כל מה שצריך כדי להשתפר ולהתחזק, לבחור כיוון, למקסם את יכולותיכם להשתלבות מיטבית בעבודה ובלימודים.

בין נושאי הלימוד בתוכנית נתיב:

  • איך מנהלים תקשורת אפקטיבית בעבודה
  • איך מנהלים זמן בעידן של ריבוי תפקידים ומשימות
  • איך מציבים מטרות ויעדים וגם מצליחים לממש אותם
  • איך כותבים קורות חיים אפקטיביים
  • איך מוצאים עבודה, משתלבים ומתמידים בה
  • איך עוברים ראיון עבודה בהצלחה
  • איך מתחילים לחשוב חיובי
  • משפרים מיומנויות למידה ויישומי מחשב הנדרשים בעבודה

למי תוכנית נתיב מתאימה?

זכאי שיקום בעלי פוטנציאל ללימודים ו/או לעבודה עם רצון בסיסי לשינוי, אך עם חסמים וקשיים הפוגעים בהתנהלות היומיומית והתמדה במסגרת.

מטרות תוכנית נתיב

שיקום מקצועי מוצלח: לימודים או השמה בעבודה, הקניית הרגלי עבודה, התנעת מוטיבציה, העצמה, עמידה בדרישות המסגרת וחיבור לעולם העבודה.

 

למה ללמוד במכללת גל?

הלימודים מתקיימים ברעננה, חיפה אשדוד וקריית גת

38 שנות ניסיון בהכשרות

38 שנות ניסיון בהכשרות מקצועיות

לימודים בקצב אישי

במימון ביטוח לאומי ומשרד הבטחון

במימון ביטוח לאומי ומשרד הבטחון

הצלחה בהשמה בעבודה

90% הצלחה בהשמה בעבודה

משך הלימודים

משך הלימודים

4 חודשים 5 ימים בשבוע בבוקר בשעות 09:00-14:30.

התכנית כוללת התנסות מקצועית בעבודה בהתאמה לצרכים ולמקום המגורים של הסטודנט.

אל תחכו למחר, הירשמו עוד היום!

מה אומרים עלינו בוגרי תוכנית נתיב

"אני גננת במקצועי וחליתי לפני שמונה חודשים, מאז הייתי אבודה. תוכנית טרום שיקום ב"מכללת גל" (נתיב) נתנה לי כוחות ופתחה בפני הרבה ערוצים. מצאתי כוחות וגיליתי שוב את עצמי. מרגישה זכות מלאה על כך שניתנה לי ההזדמנות להתחיל מחדש".

"אני בת 54 הגעתי לתוכנית טרום שיקום לאחר תאונת דרכים קשה ושיקום ארוך. הגעתי חלשה ותקועה, ללא כיוון ומתוסכלת. התוכנית תרמה לי מאוד לביטחון העצמי שלי. התכנים נתנו לי הרבה מקום לחשיבה עמוקה על המשך הדרך והחיים. ההגעה ללימודים גרמה לי להרגיש נחוצה וחיונית. הקימה בבוקר, עבור משהו שעניין אותי והעשיר אותי, גרמה לי לחייך בבוקר ולרצות לקום . היום אני במקום טוב, אפילו טוב מאוד"

"עבורי להגיע לכאן, לסגל לעצמי התחלה של קימה בבוקר, סדר יום, מטלות, דרישות, אחריות, להכיר אנשים חדשים, לפתח אינטראקציה עם אנשים. נותן לי להרגיש שווה, לומד, מעצים את עצמי, ומגלה גילויים חדשים על עצמי"

"הצלחתי לראות את עצמי לומדת דברים חדשים ומצליחה להבין שאני יכולה"

"נותן לי מסגרת, מקום מאוד מחזק, ויש עם מי לדבר, תומכים בי המון. יש מטרה לקום בבוקר. מאוד מעצים אותי ואני מרגישה שינוי בזמן קצר יחסית"

"הדברים העיקריים שאני לוקחת איתי מהתוכנית הם להסתכל יותר על הדברים העיקריים ופחות על הטפלים. לפרש מצבים ואירועים אחרת כדי שהתגובה שלי והרגשות שלי יהיו אחרים.

למדתי איך להתארגן כמו שצריך ולזכור כל מה שצריך לעשות. למדתי לכבד דעות של אחרים גם אם הם לא כמו שלך . למדתי מתי לתת ביטוי לרגשות שלי ולשתף ומתי לשמור על עצמי. למדתי שאת המגבלות שלנו לא צריך לחזק אלא רק את החוזקות שלנו"

"הגעתי מתקופה ארוכה ללא מסגרת עם סדר יום לא בריא. כאן הסדר יום שלי הסתדר, אני יוצא מכאן עם תוכנית לעתיד, וזה די תואם את הציפיות שלי מהתוכנית. הדברים העיקריים שאני לוקח מהתוכנית זה סדר יום, יכולת ארגון, שיטות לשיפור זיכרון, ידע להסתכל במבט רחב יותר על סיטואציות שקורות לי ולחשוב על המילים שלי כמה פעמים לפני הערות ציניות. למדתי להאמין יותר בעצמי ולעדן את מילותי"

לרישום טלפוני לתוכנית נתיב התקשרו עכשיו למשרד:

 09-7719444 

לפגישת ייעוץ לימודים התקשרו: 

054-7717016

לקבלת פרטים נוספים במייל:
[email protected]

זקוקים לייעוץ אישי? מעוניינים לקבל עוד פרטים בנוגע לתוכנית נתיב?

מלאו את הטופס המצורף ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.